Woocommerce pre WordPress: Profesionálne a škálovatelné riešenie pre e-commerce

Woocommerce je plugin pre platformu WordPress, ktorý umožňuje jednoducho vytvoriť a spravovať e-commerce web, tzv. eshop. Týmto rozšírením môžete jednoducho manažovať čokoľvek týkajúce sa elektronického obchodu, napr. pridávať a upravovať produkty, objednávky a mnoho ďalšieho. To všetko bez akýchkoľvek technických poznatkov, stačí Vám len jedno zaškolenie po odovzdaní webu.

Výhody používania Woocommerce

1) Integrácia s WordPress

Woocommerce je ľahko integrovateľný s WordPress, čo znamená, že môžete ľahko spravovať svoj e-commerce web od A po Z na jednom mieste.

2) Množstvo možností platieb

Woocommerce, za pomoci rozšírení tretích strán a prispôsobených funkcionalít, podporuje množstvo možností platieb, vrátane platobných kariet, PayPal, bankového prevodu a platby na dobierku.

3) Škálovateľnosť

Woocommerce je vhodný pre malé aj veľké e-commerce stránky, pretože má už v základe funkcie, ktoré sa dajú jednoducho prispôsobiť Vašim potrebám. V prípade riešení na mieru sa pomerne ľahko dajú vytvoriť a implementovať akékoľvek funkcionality podľa Vašich predstáv, bez obmedzení.

4) Vstavaná analytika a sledovanie

Woocommerce poskytuje vstavanú analytiku a sledovanie, ktoré umožňujú pozorovať a analyzovať návštevnosť, predaje a iné dôležité ukazovatele pre e-commerce biznis.

Zhrnutie

Woocommerce je vynikajúci plugin pre platformu WordPress, ktorý umožňuje jednoducho vytvoriť a spravovať e-commerce stránku. Jeho integrácia s WordPress, množstvo vstavaných funkcionalít a škálovateľnosť robia z neho skvelú voľbu pre všetky typy e-commerce webov.

najnovší článok

Woocommerce

najnovší článok

Woocommerce

Woocommerce

WordPress

_Meno: Peter Fehér   _Mobil: +421 917 493 371   _Email: info@brandup.sk

_Meno: Peter Fehér

_Mobil: 0917 493 371   _Email: info@brandup.sk

_Meno: Peter Fehér

_Mobil: 0917 493 371 

_Email: info@brandup.sk

< Som dostupný 24/7 s okamžitou odozvou na dopyt >