Všetko, čo potrebujete vedieť o platforme WordPress

WordPress je open-source platforma pre tvorbu a správu webových stránok. Založená bola v roku 2003 a v súčasnosti je to najpopulárnejší nástroj na tvorbu webstránok, používaný takmer 35% všetkých webových stránok na internete.

Výhody používania WordPress

1) Ľahko použiteľný

WordPress je ľahko použiteľný na úpravu existujúcich webov pre tých, ktorí nemajú žiadne skúsenosti so správou obsahu na strane administrácie. Môžete upravovať texty, dopĺňať obsah a popr. písať blog na základe existujúcich a na mieru vytvorených šablón odo mňa bez potreby pokročilej znalosti. Stačí len jedno krátke školenie.

2) Flexibilný

WordPress je veľmi flexibilný, čo znamená, že ho je možné prispôsobiť potrebám vášho webového projektu pomocou širokej škály dostupných funkcionalít a šablón vytvorených na mieru. Dokonca aj nové riešenia sa dajú naprogramovať pomerne efektívne.

3) Bezpečnosť

WordPress je zabezpečený a pravidelne aktualizovaný s cieľom chrániť vaše webové stránky pred bezpečnostnými hrozbami. Odporúča sa však pravidelná manuálna údržba, pre maximálnu bezpečnosť a bezproblémový chod webu.

4) SEO friendly

WordPress je priateľský k SEO, čo znamená, že pomáha vašim webovým stránkam dosiahnuť vyššie výsledky vo vyhľadávačoch ako Google. Pokiaľ to spojíte s kvalitne vytvorenou webstránkou, po technickej, obsahovej a vizuálnej stránke, máte skvelý nástroj do sveta inzercie a organického vyhľadávania.

5) Integrácia s inými službami

WordPress môže byť ľahko integrovaný s množstvom iných služieb, ako sú sociálne siete, emailové a marketingové nástroje, e-commerce platby, účtovné systémy a ďalšie, čo umožňuje jednoduché rozširovanie funkcií a možností vášho webového projektu. V prípade, že požadované prepojenie ešte neexistuje, vždy je možnosť vytvorenia funkcionality na mieru, bez obmedzení.

Zhrnutie

WordPress je skvelým nástrojom pre tvorbu a správu webových stránok pre všetky typy projektov, od jednoduchých firemných webov až po komplexné e-commerce stránky. Jeho ľahké použitie, flexibilita, bezpečnosť a SEO-friendly funkcie ho robia ideálnym nástrojom pre väčšinu projektových riešení.

najnovší článok

Woocommerce

najnovší článok

Woocommerce

Woocommerce

WordPress

_Meno: Peter Fehér   _Mobil: +421 917 493 371   _Email: info@brandup.sk

_Meno: Peter Fehér

_Mobil: 0917 493 371   _Email: info@brandup.sk

_Meno: Peter Fehér

_Mobil: 0917 493 371 

_Email: info@brandup.sk

< Som dostupný 24/7 s okamžitou odozvou na dopyt >