o službe

< PERFORMANCE >

GOOGLE _REKLAMA

Zaujíma Vás, ako zvýšiť návštevnosť webu a s tým predaj produktov alebo služieb? Odpoveďou je umenie výkonnostného marketingu_

_Cielená PPC reklama na Google zabezpečí, že ku vám zavítajú len tí používatelia, ktorých vy chcete, vďaka max. kontrole cielenia publika.

Základné piliere platenej reklamy Google Ads tvoria správne nastavené kľúčové slová, zacielenie, relevancia reklám a hlavne experimenty_

_Reklamu máte pod palcom, platíte len za reálne kliknutia a viete merať všetky hodnotné údaje, pričom dostávate pravidelný mesačný report.

< máte na výber z možností >

< neváhajte a buďte na očiach s google reklamou >

<<< cena začína od 125,- € >>>

// služba zahŕňa jednorazovú platbu vo výške mesačného paušálu

báza znalostí

< VYSVETLENIE >

NEZNÁMYCH _POJMOV

< mikro reklama >

Jedná sa o reklamu vhodnú pre začínajúcich podnikateľov alebo menšie firmy, ktoré nemajú väčší rozpočet a uspokoja sa aj s menším dosahom.

< základná reklama >

Základná reklama je výberom každej normálne fungujúcej firmy, ktorá si vie vyčleniť rozpočet a plánuje aktívne získavať zákazky cez inzerciu.

< rozsiahla reklama >

Tento typ reklamy je vhodný buď pre väčšie firmy s objemnejším rozpočtom, alebo ecommerce weby zamerané na predaj produktov.

< textová sieť >

Textová reklama, najpopulárnejší typ inzercie, sa bude zobrazovať vo vyhľadávacej sieti Google a jej príslušných prostredí.

< obsahová sieť >

Vizuálna reklama, najmasívnejší typ inzercie, sa bude zobrazovať na YouTube, Blogger, Gmail a tisíckach parterských webov.

< produktová inzercia >

Google Merchant Center, katalóg produktov v sieti Google, bude zobrazovať vašu ponuku produktov ľuďom, ktorí prejavujú záujem.

< pre viac informácií sa neváhajte ozvať už dnes >

aktuálne spolupráce

< VÝKONNOSTNÁ >

REKLAMA _GOOGLE

_Meno: Peter Fehér   _Mobil: +421 917 493 371   _Email: info@brandup.sk

_Meno: Peter Fehér

_Mobil: 0917 493 371   _Email: info@brandup.sk

_Meno: Peter Fehér

_Mobil: 0917 493 371 

_Email: info@brandup.sk

< Som dostupný 24/7 s okamžitou odozvou na dopyt >