o službe

< MARKETINGOVÝ >

LANDING _WEB

Nastal čas, aby ste svoj pripravovaný projekt alebo produkt spustili online, ale potrebujete to urobiť jednoducho a hlavne marketingovo_

_Klikli ste na správnu podstránku, služba microWEB ponúka marketingové riešenie, ktoré si zamilujete, spájajúc efektivitu a kvalitu.

Jednostránkový web sa prispôsobí priamo vašej situácii, bez ohľadu na to, aký máte rozpočet, časový limit a predstavu o štruktúre webu_

_Webstránky typu landing-page sa zväčša používajú ako predávajúce prezentácie, zameriavajúce sa na jeden produkt alebo jeden typ služby.

< máte na výber z možností >

< neváhajte a nechajte si vytvoriť vlastný web na mieru >

<<< cena začína od 750,- € >>>

// možnosť splátok bez navýšenia až po dobu 12 mesiacov

báza znalostí

< VYSVETLENIE >

NEZNÁMYCH _POJMOV

< web dizajn počas vývoja >

Kvalitne spracovaný dizajn, ruka v ruke s vývojom samotného webu, akurát bez FIGMA návrhu a možnosti veľmi veľkých zmien v zákl. cene.

< high-end web dizajn >

Špičkovo spracovaný dizajn na mieru v programe FIGMA, prispôsobený vašej existujúcej firemnej identite a potrebám podnikania.

< základný balíček funkcionalít >

Základný balíček zahrňuje všetky potrebné funkcionality pre riadny chod jednostránkového webu, bez výpočtov a iných pokročilých funkcií.

< funkcionality navyše >

Implementovať dokážem všetko, stačí si povedať: rezervácie, kalkulácie, dynamické výstupy, filtrovanie, vyhľadávanie, online platby a iné.

< responzívny dizajn >

Surfovanie má byť pre každého, preto je web prispôsobený počítaču, notebooku, veľkému a malému tabletu, veľkému a malému mobilu.

< optimalizácia pre vyhľadávače >

Web odo mňa je automaticky optimalizovaný pre vyhľadávače, takže si nemusíte robiť starosti navyše, o všetko už bolo postarané.

< administračné rozhranie wordpress >

Pokiaľ vám napadla zmena a chcete si upraviť text alebo pridať fotky do referencií, po zaškolení to dokážete aj sami, bez môjho zásahu.

< pre viac informácií sa neváhajte ozvať už dnes >

_Meno: Peter Fehér   _Mobil: +421 917 493 371   _Email: info@brandup.sk

_Meno: Peter Fehér

_Mobil: 0917 493 371   _Email: info@brandup.sk

_Meno: Peter Fehér

_Mobil: 0917 493 371 

_Email: info@brandup.sk

< Som dostupný 24/7 s okamžitou odozvou na dopyt >