audit a optimalizácia webu
Kvalitné
ON-PAGE SEO

Klaďte dôraz na zvýšenie kvality
vašej webstránky.

Hlavnou úlohou SEO zo strany vyhľadávačov je ohodnotiť Vás na základe striktne daných parametrov. Vďaka ním získavate body, tzv. skóre kvality, ktoré má vplyv na pozíciu vo vyhľadávaní a zníženie PPC nákladov.

Viac muziky za menej peňazí. To je kľúčový slogan perfektne nastavenej optimalizácie pre vyhľadávače

Máte vytvorenú webovú stránku, ktorá nie je prispôsobená menším zariadeniam, ako sú tablety a mobily? Je čas pristúpiť k drastickým zmenám, ako je dorobenie responzivity alebo úplný prechod na lepšie riešenie s výsledkami.

Myslite na svojich súčasných i potencionálnych zákazníkov. Dajte im najavo, že Vám na nich záleží a uľahčite používanie webstránky.

Myslite aj na veľmi dôležitý
responzívny dizajn.

Kompletná analýza

Začína to analýzou technickej stránky, čo je hlavný predpoklad viditeľnosti. Následne sa vykoná prieskum vyhľadávaných kľúčových slov a konkurencie.

Optimalizácia

Po technickom aj obsahovom audite webu sa realizujú potrebné zmeny a poskytnú odporúčania pre zvýšenie skóre kvality a zníženie PPC nákladov.

Tvorba a úprava obsahu

Hlavným zdrojom vo vyhľadávaní je obsah Vašej webstránky, ktorý musí byť kvalitný, relevantný a jedinečný za pomoci už analyzovaných kľúčových slov.

Zber štatistík

Zber štatistík Vám umožňuje merať návratnosť investícií, konverzné cesty, správanie sa návštevníkov a mnoho ďalších hodnotných akcií pre rozvoj.