o službe

< PERFORMANCE >

SOCIAL _REKLAMA

Zaujíma Vás, ako zvýšiť návštevnosť webu a s tým predaj produktov alebo služieb? Odpoveďou je umenie výkonnostného marketingu_

_Prispôsobená PPC reklama na Facebooku zabezpečí, že sa zobrazíte všetkým potenciálnym zákazníkom, vďaka max. kontrole cielenia publika.

Základné piliere platenej reklamy Facebook Ads tvoria správne optimalizované publiká, výzor, relevancia reklám a hlavne experimenty_

_Reklamu máte pod palcom, platíte len za reálne kliknutia a viete merať všetky hodnotné údaje, pričom dostávate pravidelný mesačný report.

< máte na výber z možností >

< neváhajte a buďte na očiach s google reklamou >

<<< cena začína od 125,- € >>>

// služba zahŕňa jednorazovú platbu vo výške mesačného paušálu

báza znalostí

< VYSVETLENIE >

NEZNÁMYCH _POJMOV

< mikro reklama >

Jedná sa o reklamu vhodnú pre začínajúcich podnikateľov alebo menšie firmy, ktoré nemajú väčší rozpočet a uspokoja sa aj s menším dosahom.

< základná reklama >

Základná reklama je výberom každej normálne fungujúcej firmy, ktorá si vie vyčleniť rozpočet a plánuje aktívne získavať zákazky cez inzerciu.

< rozsiahla reklama >

Tento typ reklamy je vhodný buď pre väčšie firmy s objemnejším rozpočtom, alebo ecommerce weby zamerané na predaj produktov.

< získavanie konverzií >

Plánujete získavať zákazky, predávať produkty alebo iné zisk tvoriace aktivity, vďaka prepracovanému reklamnému systému Facebook Ads.

< získavanie fanúšikov >

Potrebujete získať fanúšikov na svoju Facebook alebo Instagram stránku, ktorí prejavujú záujem o vašu oblasť podnikania.

< udržiavanie značky >

Cielená reklama na existujúcich klientov a ľudí, ktorí už navštívili vašu webstránku, pre udržiavanie značky a znovu pripomenutie sa.

< pre viac informácií sa neváhajte ozvať už dnes >

aktuálne spolupráce

< VÝKONNOSTNÁ >

REKLAMA _SOCIAL

< miesto pre vašu Facebook Ads reklamu >

// neprebiehajú žiadne spolupráce

_Meno: Peter Fehér   _Mobil: +421 917 493 371   _Email: info@brandup.sk

_Meno: Peter Fehér

_Mobil: 0917 493 371   _Email: info@brandup.sk

_Meno: Peter Fehér

_Mobil: 0917 493 371 

_Email: info@brandup.sk

< Som dostupný 24/7 s okamžitou odozvou na dopyt >