o službe

< EXPRESNÝ >

ŠABLÓNOVÝ _WEB

Potrebujete expresne web pre akúkoľvek príležitosť, alebo nemáte dostatočný rozpočet? Šablónové riešenie je dodávané už do 1 dňa_

_Zabudnite na časové alebo cenové obmedzenie, služba templateWEB ponúka riešenie, ktoré si zamilujete, vďaka jeho dostupnosti a výsledku.

Šablónový web sa vyvíja z existujúcich komponentov v mne dostupných databankách, ktoré sa jemne upravia, optimalizujú a naplnia údajmi_

_Máte na výber, či štruktúru a členenie webu necháte na mňa, popr. aj samotný obsah, alebo si to sami navrhnete a ja to len optimalizujem.

< máte na výber z možností >

< neváhajte a nechajte si vytvoriť šablónový web za 1 deň >

<<< cena začína od 500,- € >>>

// možnosť splátok bez navýšenia až po dobu 12 mesiacov

báza znalostí

< VYSVETLENIE >

NEZNÁMYCH _POJMOV

< vlastný návrh predlohy webu >

Máte predstavu, ako by mal web vyzerať a čo by mal obsahovať, na základe čoho vypracujete dokument, ktorý spracujem do podoby webu.

< návrh predlohy webu odo mňa >

Viete, čo chcete robiť , ale o ostatku máte len zákl. informácie, popr. vás tlačí čas, necháte to teda radšej na mňa, od návrhu až po web.

< základný balíček funkcionalít >

Základný balíček zahrňuje všetky potrebné funkcionality pre riadny chod šablónového webu, bez blogu a iných pokročilých funkcií.

< funkcionality navyše >

Implementovať dokážem všetko, stačí si povedať: blog, kalkulácie, dynamické výstupy, používateľské rozhranie, online platby a iné.

< responzívny dizajn >

Surfovanie má byť pre každého, preto je web prispôsobený počítaču, notebooku, veľkému a malému tabletu, veľkému a malému mobilu.

< optimalizácia pre vyhľadávače >

Web odo mňa je automaticky optimalizovaný pre vyhľadávače, takže si nemusíte robiť starosti navyše, o všetko už bolo postarané.

< administračné rozhranie wordpress >

Pokiaľ vám napadla zmena a chcete si upraviť text alebo pridať fotky do referencií, po zaškolení to dokážete aj sami, bez môjho zásahu.

< pre viac informácií sa neváhajte ozvať už dnes >

_Meno: Peter Fehér   _Mobil: +421 917 493 371   _Email: info@brandup.sk

_Meno: Peter Fehér

_Mobil: 0917 493 371   _Email: info@brandup.sk

_Meno: Peter Fehér

_Mobil: 0917 493 371 

_Email: info@brandup.sk

< Som dostupný 24/7 s okamžitou odozvou na dopyt >