Tvorba moderných
webstránok
a eshopov

Pre ponúkanie svojich služieb
potrebujete web.

Základom každej dobrej online identity je vlastná webstránka, ktorá spĺňa všetky kritéria, aj tie najnáročnejšie. Nielen v očiach ľudí, ale aj počas indexovania stránok robotmi, musíte byť dokonalý v každom smere a za každých okolností.

Ak ste sem zavítali za účelom získania modernej, funkčnej, optimalizovanej, prehľadnej a predávajúcej webovej stránky, tak sa potešíte. Spoločne vybudujeme prostredie, ktoré bude predávať a reprezentovať Vás.

Ecommerce biznis je v dnešnej dobe čoraz viac populárny. Nenájdete človeka, ktorý aspoň raz nenakúpil online. Obavy z neúspechu teda zahoďte za hlavu. Správne zvolený produkt s dobre nastavenou stratégiou prinesie zisk, po ktorom túžite.

Eshopy z dielne BrandUP sú navrhnuté tak, aby sa každý zákazník cítil počas nakupovania príjemne, nestratil sa a jednoducho spracoval svoju objednávku. Všetko za dodržania už spomenutých kritérií.

Väčšina ľudí nakupuje online,
prevádzkujte eshop.

Responzívny dizajn

Nezáleží na tom, cez aké zariadenie navštívite webstránku. Počítač, notebook, tablet alebo mobil, vždy sa bude zobrazovať správne.

Unikátny vzhľad

Každý klient je výnimočný, no takisto aj jeho web. Preto si zaslúžite špičkovo spracovaný dizajn na mieru, prispôsobený potrebám Vášho biznisu.

UX/UI Štruktúra

Webová stránka je navrhnutá a vyvíjaná tak, aby v návštevníkovi vyvolala pocit zážitku počas vyhľadávania informácií o produktoch a službách.

SEO pozitív

Každý nový projekt je budovaný so zameraním na optimalizáciu pre vyhľadávače. Nerobte si už starosti navyše. O všetko bude postarané.

Admin rozhranie

Napadla Vás zmena? Chcete si upraviť text, alebo pridať pár fotiek do referencií? Dokážete to aj sami, bez zásahu developera.

Dodatočné funkcie

Máte predstavu, ktorá si vyžaduje kalkulácie, dynamické výstupy, kompletné užívateľské rozhranie alebo niečo ešte viac cool? Dajte vedieť.