Efektívna spolupráca na
rozbehnutých projektoch

Potrebujete upraviť Vašu
webovú stránku?

Nie ste spokojný s prevedením webovej stránky a potrebujete upraviť alebo dotvoriť niektorú zo sekcií, ba vykonať kompletný redizajn?

Prehľadný, moderný a funkčný s hodnotným obsahom, to sú hlavné predpoklady dobre vytvoreného webu, ktorý Vám bude predávať a zákazníci Vás zaň budú chváliť. Snažte sa napredovať v každom smere.

Nespoliehajte sa na šťastenu. Majte v zásobe svojho developera, tzv. ajťáka a v prípade núdze Vám poskytne pomocnú ruku, ktorá v tej chvíli padne vhod.

Keď sa niečo kazí, tak všetko a poriadne. Či už ste klientom alebo nie a nastane nečakaná situácia, ako je nefunkčnosť webstránky alebo jej časti, strata dát, hackerský útok a iné, zachovajte pokoj. Problém sa vždy bezpečne vyrieši.

Nastala chyba a žiadate
okamžité riešenie?

Máte inú požiadavku k
preskúmaniu?

Rozhodli ste sa posunúť ďalej, ale Váš súčasný stav to neumožňuje? Urobte hrubú čiaru za minulosťou a prejdite k lepšiemu. Každá požiadavka má riešenie.

Poskytované sú aj služby, ako je kompletná starostlivosť o ecommerce biznis, čo zahŕňa: pridávanie a úprava produktov, aktualizácia a tvorba obsahu, podpora pre zákazníkov a prípadne iné úkony na základe dohody.

Dostupnosť 24/7

Spoľahnite sa na aktívnu podporu nonstop po celý rok. Ak Vám niečo prestane fungovať, nespanikárte. Víkend alebo noc, vyrieši sa to hneď.

Okamžitá odozva

Jednou zo silných stránok spolupráce je blesková reakcia na novú požiadavku. Budeme v neustálom spojení cez Vami zvolenú appku.

Priateľský prístup

Ste klient, ale aj človek, ku ktorému treba pristupovať ľudsky, priateľsky a chápavo. Konverzácia prebieha tak, aby ste sa cítili príjemne a pohodlne.

Ochota pomáhať

Každý problém má riešenie, aj keď sa na prvý pohľad zdá opak. Keď spojíme sily, niet prekážky. Spoločne prídeme na všetko, efektívne a účinne.